Endai
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 CUDOWNA ADMINISTRACJA

Go down 
+2
Mai Takamiya
Kiyomi Asai
6 posters
AutorWiadomość
Kiyomi Asai

Kiyomi Asai


Liczba postów : 2
Join date : 06/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyCzw Maj 21, 2015 10:35 pm

Nie dostrzegałem tego, jak szczęśliwymi ludźmi jesteśmy, że na tym forum mamy tak świetną administrację! To najlepsi ludzie na świecie, na czele oczywiście ze wspaniałą Mai (<3). Bardzo cenię również Wasz profesjonalizm i niezwykle bezpośrednie podejście do użytkowników, co dodatkowo pozwala się pozbyć jakichkolwiek uprzedzeń. Ogółem: Hip hip hura nasza administracja!

I co teraz, Elciu? <3

Kappa
Powrót do góry Go down
Mai Takamiya
II A
Mai Takamiya


Liczba postów : 40
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyCzw Maj 21, 2015 10:37 pm

.... XD
Powrót do góry Go down
https://endai.forumpolish.com
Yuu Takamiya

Yuu Takamiya


Liczba postów : 54
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyPią Maj 22, 2015 11:50 pm

Elcia nas nie odwiedza @_@
Powrót do góry Go down
Kazuma Nekomura

Kazuma Nekomura


Liczba postów : 48
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptySob Maj 23, 2015 2:05 pm

Ja nawet nie wiem co robić XD" Znalazłem 300+ obrazków do lokacji ale jakoś nie mogę się zabrać do ich pisania, a z siedmioma losowymi (no nie do końca, bo prywata była) nie wystartujemy XD
Powrót do góry Go down
Sachi Ishihara

Sachi Ishihara


Liczba postów : 7
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyNie Maj 24, 2015 12:33 pm

Hue hue hue, moje egzaminy się skończyły, mogę zacząć kopać kogo trzeba i samej się zabrać za rzeczy, za które powinnam się zabrać już dawno temu. Także ten, ekipo, do pracy!
Kashi - rób opisy, jakie przyjdą ci do głowy. W szkole musimy mieć klasy, klasy klubowe, sale gimnastyczne, sportowe, boiska, może nawet jakąś starą, zdezelowaną szklarnię. Pozostawiam to twojej wyobraźni!
Tarko - rób podfora! Ugadaj się z Kashim i dowiedz się, czego właściwie potrzebuje w podziałce danego forum. Ważne, by było przejrzyście a nie wszystko na kupie! Druga sprawa już bardziej opisowa - hierarchia szkoły, wraz zaznaczeniem najważniejszych osobistości oraz wychowawców, gdzie znajdują się sale poszczególnych klas, jakie są w ogóle kluby. Go for it, Tarko, dasz radę!
Finn, Elcia, ktokolwiek - róbcie kadrę. Raz, dwa.
Powrót do góry Go down
Haruka Sakura

Haruka Sakura


Liczba postów : 28
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyNie Maj 24, 2015 12:47 pm

Moge podzielic kadre i zalozyc temat z rezerwacjami acz... Jak wroce od babci
Powrót do góry Go down
Sachi Ishihara

Sachi Ishihara


Liczba postów : 7
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyNie Maj 24, 2015 12:49 pm

Podziel kadrę, byśmy dokładnie wiedzieli kogo i w jakich ilościach potrzebujemy. W temacie adminowskim mamy "rezerwacje" i dotyczą one głownie stanowisk uczniowskich, ale myślę, że możesz się pod to podpiąć.
Powrót do góry Go down
Sachi Ishihara

Sachi Ishihara


Liczba postów : 7
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyNie Maj 24, 2015 1:20 pm

Taaaaaarko, info dla ciebie - każdy budynek to parter i 2 piętra. Powodzenia z tworzeniem. I proszę nie ruszaj opisów tematów ;w;
Powrót do góry Go down
Yuu Takamiya

Yuu Takamiya


Liczba postów : 54
Join date : 05/05/2015

CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA EmptyNie Maj 24, 2015 4:20 pm

Hmm? Nie ruszałem opisów, nie wiem gdzie to się robi xD

Letsotraj!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty
PisanieTemat: Re: CUDOWNA ADMINISTRACJA   CUDOWNA ADMINISTRACJA Empty

Powrót do góry Go down
 
CUDOWNA ADMINISTRACJA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Endai :: 
Sekretariat
 :: 
-
Skocz do: